jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۹۹۵۰۵   ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۷

تصاویری در رسانه ها منتشر شده که نشان می دهد گروه تروریستی داعش پس از ورود به شهر الرمادی و سقوط مرکز استان الانبار به دست این گروه اقدام به آزادسازی مجرمان از زندان اصلی این شهر کرده است.

داعش زندانیان الرمادی را آزاد کرد+ مجموعه عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سی ان ان، داعش ان عنوان را برای تصاویر منتشر شده در اینترنت برگزیده است: «گوشه ای از آزادسازی زندانیان از زندان های مرتدین در الرمادی»

داعش به تعداد زندانیان آزاد شده اشاره ای نکرده است.

منابع امنیتی آگاه به این رسانه آمریکایی گفته اند که همه زندانیان دارای ارزش خاص ماه گذشته با افزایش تهدید حمله داعش از الرمادی منتقل شده بودند اما کسانی که در زندان های این شهر جا ماندند مجرمان جنایی هستند.

با این حال احتمال آن وجود دارد که داعش از جانیان حاضر در میان زندانیان الرمادی به عنوان نیروهای جدید خود برای کشتارهای جدید استفاده کند.

ترجمه و تنظیم: جام جم آنلاین- جواد ارشادی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

یک) هرآنچه از تو بیادم می‌آید آلوده به غم است. تو یک جاعل بودی، یک کلاهبردار حرفه‌ای. دردهای کمرشکن را در مشتهایت پنهان می‌کردی و ناگهان چون شعبده‌بازی چیره دست سرودی خجسته از کلاه جادویی کلمات بیرون می‌کشیدی.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر