Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی سایر کد خبر: ۷۹۸۶۰۳ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۲

جام جم ورزشی: مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل از حضور علی دایی اسطوره فوتبال ایران و آسیا به عنوان خیر مدرسه‌ساز این استان در جشنواره خیرین مدرسه‌ساز اردبیل خبر داد.

حضور علی دایی در جشنواره خیرین مدرسه‌ساز اردبیل

امید قیامی صبح امروز در آستانه برگزاری جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این خیر مدرسه‌ساز که پیش از این چندین واحد آموزشی را در زادگاهش احداث کرده و تحویل داده است قرار است در هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز که پنج‌شنبه این هفته در اردبیل برگزار می‌شود حضور پیدا کند.

وی افزود: مالک جعفرزاده خیر نام آشنایی که به نام و یاد اسرای کربلا مدرسه می‌سازد از علی دایی دعوت کرده تا در صورتی که مشکل و گرفتاری شخصی نداشته باشد علی دایی خود به عنوان خیر مدرسه‌ساز استان در این جشنواره حضور پیدا کند.

علی دایی یکی از خیرترین افراد در زمینه مدرسه سازی است که پیش از این به دلیل مدرسه سازی در مراسم های مختلف از او تجلیل شده است.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر