jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۹۸۶۰۳   ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۲

جام جم ورزشی: مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل از حضور علی دایی اسطوره فوتبال ایران و آسیا به عنوان خیر مدرسه‌ساز این استان در جشنواره خیرین مدرسه‌ساز اردبیل خبر داد.

حضور علی دایی در جشنواره خیرین مدرسه‌ساز اردبیل

امید قیامی صبح امروز در آستانه برگزاری جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این خیر مدرسه‌ساز که پیش از این چندین واحد آموزشی را در زادگاهش احداث کرده و تحویل داده است قرار است در هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز که پنج‌شنبه این هفته در اردبیل برگزار می‌شود حضور پیدا کند.

وی افزود: مالک جعفرزاده خیر نام آشنایی که به نام و یاد اسرای کربلا مدرسه می‌سازد از علی دایی دعوت کرده تا در صورتی که مشکل و گرفتاری شخصی نداشته باشد علی دایی خود به عنوان خیر مدرسه‌ساز استان در این جشنواره حضور پیدا کند.

علی دایی یکی از خیرترین افراد در زمینه مدرسه سازی است که پیش از این به دلیل مدرسه سازی در مراسم های مختلف از او تجلیل شده است.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر