jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۹۸۴۱۱ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

دو مرد مسافربرنما که با انگیزه سرقت طلاهای زن جوان او را ربوده و کشته بودند، در عملیات پلیس شهرستان نکا دستگیر شدند.

به گزارش جام‌جم، دهم اردیبهشت امسال زن 21 ساله‌ای به نام خدیجه از خانه‌اش خارج شد و دیگر بازنگشت. خانواده‌اش زمانی که موفق به یافتن او نشدند با حضور در پلیس آگاهی شهرستان میاندورود موضوع گم شدن وی را خبر دادند. تحقیقات کار آگاهان جنایی برای رازگشایی از سرنوشت این زن گمشده آغاز شد تا این که در ادامه تحقیقات به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد این زن در حوالی شهرساری سوار خودروی مسافربر شده تا به خانه‌اش بازگردد که از آن زمان ناپدید شده است.

با گذشت 13 روز از ناپدید شدن زن جوان، ماموران خودرویی را در نکا متوقف و دو سرنشین آن را دستگیر کردند. یکی از متهمان در اظهاراتش گفت: من و همدستم با دیدن زن جوان که طلاهایی همراه داشت، وسوسه شدیم طلاهایش را سرقت کنیم. بنابراین زمانی که متوجه شدیم تاکسی در ایستگاه نیست و زن جوان همچنان در خیابان مانده، او را به عنوان مسافر سوار کردیم. در میانه راه زمانی که او متوجه شد من تغییر مسیر داده‌ام به رفتار من اعتراض کرد و خواست تا توقف کنم و او از خودرو پیاده شود که از این کار خودداری کردم. وی اضافه کرد:با توقف در حومه شهر با زور طلاهای مسافر زن را سرقت کرده و برای این‌که هویتمان فاش نشود او را کشتیم.

با این اعترافات، صحنه جنایت بازسازی شد و جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر