jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۹۸۳۴۷ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

در سه روز اول برپایی جشنواره فیلم کن، غرفه ایران در بازار این رویداد هنری به محلی برای استراحت و گپ دیگر غرفه‌داران تبدیل شده است.

به گزارش ایسنا، یکی از حاضران در کن با ارسال عکس‌هایی در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشته است: «اینجا غرفه سینمای ایران است، روز دوم جشنواره. محل استراحت و گپ و گفت بقیه غرفه‌داران. هنوز اثری از ایرانی‌ها نیست.»در غرفه سینمای ایران طبق آنچه در سایت بازار کن آمده قرار بود که سازمان سینمایی، فارابی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و سه موسسه انیمیشن حضور پیدا کنند.

تاکنون در تاریخ بازار کن سابقه نداشته است که چنین اتفاقی رخ دهد و در نهایت هیچ‌کدام از نمایندگان مربوطه سازمان‌هایی که قرار بوده در غرفه سینمای ایران حضور داشته باشند هم حضور نداشته‌اند. گفته می‌شود که هزینه این غرفه 30 هزار یورو بوده است.شصت‌ و هشتمین جشنواره فیلم کن که از 23 اردیبهشت افتتاح شده تا 3 خرداد ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر