Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۹۵۵۷۶ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۳

وبگاه انگلیسی «فلایت گلوبال» در گزارشی مدعی تمرین‌ مشترک خلبانان اسرائیلی با یونانی جهت کسب آمادگی نیروی هوایی رژیم صهیونیستی برای حمله احتمالی ضروری به تاسیسات هسته‌ای ایران شد.

شبیه سازی صهیونیستی- یونانی رخنه به پدافند ایران

بر اساس این گزارش، رزمایش مشترکی بین نیروی هوایی یونان و اسرائیل در اواخر ماه آوریل با تمرکز بر ماموریت حمله به سامانه دفاع موشکی اس _ 300 که قرار است به زودی از سوی مسکو به ایران ارسال شود، انجام شد.

در این رزمایش هوایی اسرائیل از حداقل یک اسکادران جت‌های جنگنده «اف 16 ای اس» از پایگاه‌های هوایی مختلف برای شرکت در رزمایش «آینو هوس» استفاده کرده و سرتیپ «امیر اشل» فرمانده نیروی هوایی اسرائیل نیز با حضور در این رزمایش هوایی چند پرواز انجام داده است.

«لیهو هاکوهن» فرمانده هوایی پایگاه هوایی «نواتیم» نیز اخیرا گفت که نیروی هوایی اسرائیل در حال کسب آمادگی برای سناریوهای احتمالی منجمله «ایران» است.

فلایت گلوبال در پایان این گزارش به نقل از منابع مطلع خارجی نوشت: نیروی هوایی اسرائیل اطلاعات فنی درباره سامانه‌های دفاع موشکی سطح به هوا کسب کرده و خلبانانش سناریوی شبیه سازی حمله به تاسیسات به شدت مورد محافظت موشک‌های اس _300 و دیگر سامانه‌های ضد هوایی پیشرفته را برگزار می‌کنند. (فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر