jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۹۴۶۹۴ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۹

فرمانده کل سپاه گفت: امروز آخرین دستاورد انقلاب اسلامی در یمن است که یمنی‌ها با الگوپذیری از ایستادگی ایران اسلامی در برابر نظام سلطه، به ایستادگی و مقاومت می‌پردازند.

فرمانده سپاه: آخرین دستاورد انقلاب اسلامی در یمن است

به گزارش فارس، ‌سردار سرلشکر محمدعلی جعفری در همایش تجلیل از مربیان برتر عقیدتی سیاسی سپاه، گفت: وضعیت انقلاب اسلامی ایران در خارج از کشور بسیار مطلوب است و ما امروز بیداری اسلامی و مقاومت اسلامی را شاهد هستیم.

ظریف: پرانتز‌های زیادی باقی مانده است

وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی توییتری با بیان این‌که نگارش متن در حال پیشرفت است، از دشواری مذاکرات سخن گفت.

در پیام محمدجواد ظریف آمده است: نگارش متن توافق نهایی با 1+5 آهسته و پیوسته در حال پیشرفت است. کار مشکلی است و تعداد پرانتزها هنوز زیاد است.

ظریف تاکید کرد: مصمم هستیم به بحران‌های ساختگی پایان دهیم و افق جدیدی را بگشاییم.

ایران، تنها لنگر مطمئن منطقه

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ایران تنها لنگر مطمئن منطقه است که می‌تواند برای حفظ منطقه نقش اساسی ایفا کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دیروز در مراسمی که به مناسبت روز معلم و بزرگداشت مقام استاد در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد در سخنانی با بیان این‌که وجود اختلاف نظر و نیز تفکرات و گرایش‌های مختلف و همین‌طور نارضایتی‌های صنفی در هر جامعه طبیعی است، گفت: باید آن‌قدر هوشیار باشیم که وحدت و همدلی‌مان را به عنوان نیاز واقعی کشور حفظ کنیم و به هیچ وجه نباید کاری کنیم که باعث تفرقه شود؛ بویژه آن‌که امسال سال انتخابات است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر