jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۹۴۳۸۷   ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۳:۲۵

پیامک های تبلیغاتی و ناخواسته با افزایش قابل توجهی مواجه شده اند به طوری که مزاحمت و اذیت کاربران را به دنبال دارند اما با نصب برنامه ای متفاوت می توان به مسدود کردن این پیامک ها پرداخت.

دریافت پیامک‌های ناخواسته را مسدود کنید

به گزارش جام جم کلیک: اپلیکیشن و برنامه های بسیاری تولید و روانه بازار فناوری می شوند اما برخی از آنها مانند برنامه Clean Inbox می توانند جزو یکی از نرم افزارهای ضروری باشند. در سال های اخیر، دریافت پیامک های تبلیغاتی و ناخواسته تبدیل به یکی از شکایت های دائمی کاربران تلفن همراه شده است. این موضوع در حالی است که با استفاده از برنامه Clean Inbox می توان دریافت چنین پیامک هایی را مسدود کرد.

Clean Inbox، یکی از برترین اپلیکیشن هایی است که به مسدود کردن پیامک های تبلیغاتی و ناخواسته می پردازد. با کمک این برنامه می توان به مسدود کردن شماره یا کلمات خاصی که در پیامک ها ارسال می شود، پرداخت. این برنامه علاوه بر مسدود کردن پیامک ها می تواند پایانی برای تماس های مزاحم یا MMS باشد.
این اپلیکیشن از قابلیت نصب بر پلتفورم های اندروید و iOS را برخوردار است.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر