jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۹۳۳۶۸ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۰

اعضای باند سارقان زورگیر که ارتکاب جرائم خشن را در پرونده اتهامی خود دارند، در جریان دستبرد به امامزاده، چشمان خادم آنجا را کور کردند.

دزدان خشن چشمان خادم امامزاده را کور کردند

به گزارش جام‌جم، چندی پیش مردی با حضور در پلیس آگاهی استان گلستان با طرح شکایتی گفت: روز حادثه دریکی ازمیادین شهر گرگان پنج مردجوان از من خواستند، موتورسیکلتشان را که خراب شده، به یک دامداری در حاشیه شهر منتقل کنم که پس ازتوافق برسر کرایه، آنها را سوار کردم.

وی ادامه داد: پس از طی مسیری متوجه شدم، آنها در حال کشاندن من به بیابان‌های حاشیه شهر هستند که به آنها اعلام کردم منصرف شده ام و به شهر باز می‌گردم اما آنها با قمه مرا مجروح و خودرو را سرقت کردند.

همزمان با شروع تحقیقات، افراد دیگری با حضور در پلیس آگاهی از این پنج مرد شکایت کردند. در ادامه ماموران با بررسی آلبوم مجرمان حرفه‌ای متهمان را شناسایی کردند. این در حالی بود که دو روز پیش مردی با پلیس تماس گرفت واعلام کرد؛ خودروی سرقتی یکی از اقوامش را مقابل خانه یک دزد سابقه‌دار مشاهده کرده است.

ماموران سپس سارق را به صورت نامحسوس زیرنظر گرفتند و مشاهده کردند او با خودروی سرقتی، به سمت جنگل‌های جعفرآباد رفت و وارد کلبه جنگلی شد.

ماموران با هماهنگی قضایی وارد کلبه شده و پنج عضو باند را دستگیر و تعدادی قمه و چاقو نیز از آنها کشف کردند.

متهمان با انتقال به پلیس آگاهی، بازجویی شدند و سرکرده باند به نام حسین با اعتراف به جرایمش گفت: من و همدستانم درزندان با هم آشنا شدیم و نقشه دزدی‌ها را طراحی و پس از آزادی آن را عملی کردیم. تعدادی از خودروها را اوراق کرده و بقیه را با سند نمره فروختیم.

دستبرد شبانه نقابداران به امامزاده

وی در ادامه راز سرقت از امامزاده‌ای را فاش کرد و گفت: این دزدی را چهاردهم آذر سال گذشته انجام دادیم. چند روز پیش از سرقت رفت و آمد خادم آنجا را کنترل و با اطمینان از این که او پول‌ها را جمع‌آوری کرده، نیمه‌شب با نقاب وارد امامزاده روستا شدیم. او در برابر ما مقاومت کرد که با قمه و چاقو بشدت زخمی‌اش کرده و با سرقت پول‌ها متواری شدیم. ماموران در بررسی این پرونده متوجه شدند، خادم بر اثر شدت جراحات نابینا شده است.

سرهنگ علی‌اکبر جاویدان جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان دراین‌باره به جام‌جم گفت: با اعتراف سرکرده این باند، دیگر اعضای باند هم به همدستی با وی در ارتکاب دزدی‌های سریالی وسرقت از امامزاده روستا اعتراف کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نرم افزار موبایل
-
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
بی ایمانی و عقیده نداشتن به دین و امامزاده این سرنوشت را برایشان رقم زده افسانه اهواز
۰
۰

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر