مرد جوان که به خاطر کینه قدیمی زنی را در اردبیل به قتل رسانده بود، نمی‌دانست عینک دودی او که در صحنه قتل جاماند راز این جنایت را فاش می‌کند.
کد خبر: ۷۹۲۶۰۹
عینک دودی قاتل، کلید معمای قتل زن میانسال

به گزارش جام‌جم، در نخستین روز اردیبهشت امسال ماموران پلیس آگاهی اردبیل در جریان قتل زنی در یک آپارتمان در شهرک سبلان این شهر قرار گرفتند. در ادامه تیمی از ماموران همراه بازپرس ویژه قتل در محل جنایت حاضر شده و با جسد زن 53 ساله در حالی که با ضربه‌های چاقو به قتل رسیده بود در پذیرایی خانه رو به رو شدند.

کارآگاهان در بررسی محل قتل دریافتند، این زن با قاتل در اتاق خواب درگیر شده و قصد فرار از دستان او را داشته که با ضربه‌های چاقو از پا درآمده بود. در بازرسی اتاق خواب مقتول نیز یک عینک دودی مردانه کشف شد که در جریان تحقیقات از خانواده مقتول مشخص شد، عینک متعلق به آنها نیست و به احتمال قوی قاتل آن را در صحنه قتل جا گذاشته است.

پس از تحقیقات مقدماتی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تیمی از ماموران زیر نظر سرهنگ عالی‌زاده، رئیس پلیس آگاهی اردبیل تحقیقات برای افشای راز قتل را آغاز کردند.

با تحقیقات از دختر و پسر مقتول مشخص شد، آنها به مرد جوانی که از بستگان دور مقتول است مظنون هستند که از مدت‌ها قبل با هم اختلاف داشتند. با کشف این سرنخ تحقیقات روی مرد جوان به نام سعید متمرکز شد و ماموران راهی خانه او شدند اما سعید همزمان با جنایت ناپدید شده بود.

از سوی دیگر خانواده مرد جوان مدعی شدند، عینک کشف شده در خانه مقتول متعلق به سعید است.

تیم جنایی که مطمئن بودند قاتل سعید است تحقیقات گسترده‌ای را برای دستگیری او آغاز کردند که سرانجام او وقتی پلیس را در یک قدمی خود دید، تصمیم به تسلیم شدن گرفت.

متهم به قتل درباره انگیزه‌اش از قتل گفت: از 9 سال قبل با خانواده مقتول اختلاف داشتیم و به دنبال راهی برای انتقام بودم. روز حادثه برای ترساندن مقتول چاقویی تهیه کرده و راهی خانه او شدم. وقتی مقابل خانه رسیدم، متوجه باز بودن در آپارتمان شدم. وارد خانه شده و با مقتول در اتاق خواب روبه‌رو شدم. زن میانسال با مشاهده من شروع به سر و صدا کرد که مجبور شدم او را به قتل برسانم. بعد از جنایت سریع از خانه فرار کردم. خیلی ترسیده بودم و متوجه نشدم عینک دودی‌ام را در خانه جا گذاشته‌ام. متهم به قتل روز گذشته با انتقال به محل جنایت به بازسازی صحنه قتل پرداخت و با قرار قانونی روانه زندان شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها