jamejamonline
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۷۹۲۴۴۳ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۹:۳۰

سخنگوی سازمان انرژی اتمی دستور انتشار فکت شیت ایرانی از سوی مقام معظم رهبری را تکذیب کرد.

رهبری دستور انتشار فکت شیت صادر نکرده اند

بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران درخصوص مذاکرات ایران و آژانس گفت: آن چه که با آژانس مورد مذاکره قرار می‌گیرد برای حل و رفع ابهامات ساختگی در چارچوب مطالعات ادعایی است. نکته‌ای که آقای صالحی در سخنان اخیرشان در تلویزیون در رابطه با حل مساله انتظارات قوی مطرح کردند، منظور بسته شدن همه مسائل در یک مرحله بوده است.

او در رابطه با انتشار فکت شیت ایرانی گفت:‌ من فکر می‌کنم همه اطلاعات لازم در اختیار مردم قرار گرفته است. برخی جزییات گفته نشده آن هم به دلیل ماهیت مذاکرات اما آن‌چه تا به حال توسط مذاکره‌کنندگان به ویژه آقای صالحی و آقای ظریف گفته شده مهم‌ترین مسائل است و به نوعی فکت شیت ایرانی است.

وی درباره آن‌چه گفته شده است که لغو تحریم‌های یک جانبه از سوی آمریکایی‌ها پذیرفته شده است گفت: آقای صالحی گفتند اختلاف نظرهایی در دوره اخیر به وجود آمده است که بخشی از آن‌ها در مذاکرات وین رفع شده است و امیدواریم باقی ابهام‌ها در مذاکرات جاری حل شود.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که برخی مسوولان و مقامات مدعی هستند و اعلام می‌کنند که مقام معظم رهبری دستور به انتشار فکت شیت ایرانی داده‌اند؟ گفت: اگر از جانب ایشان دستوری داده شود دستور مطاع است و بلافاصله اجرا می‌شود. اگرچه سازمان انرژی اتمی مسوول فکت شیت نیست اما دستوری در این رابطه از جانب ایشان نبوده است. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

مصاف جدی با یقه سفیدها

مصاف جدی با یقه سفیدها

تاکنون تلاش‌های زیادی برای احقاق حقوق مردم و اجرای عدالت قضایی و اجتماعی از سوی آیت‌ا... رئیسی، رئیس قوه‌قضاییه صورت گرفته و نتایجی در برداشته است اما با این وصف، موضوع صدور دستورالعمل اجرایی قانون اعاده اموال نامشروع مسؤولان را شاید بتوان جزو برجسته‌ترین اقدامات صورت گرفته در این زمینه دانست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر