jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۷۹۲۲۴۰ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۰:۵۸

رضا رویگری، خواننده و بازیگر سینما و تلویزیون می گوید: «در گذشته وقتی دو نفر به هم ‌می‌رسیدند در رابطه با آخرین کتابی که خوانده بودند صحبت می‌کردند در حالی که امروز تنها بحث مردم سریال‌های مبتذل ترکی است که هیچ سازگاری با فرهنگ ایرانی ندارد و تنها به سست کردن بنیان‌های خانواده می‌پردازد.»

انتقاد رضا رویگری از سریال‌ های ماهواره‌‌ ای

رضا رویگری، خواننده و بازیگر سینما و تلویزیون می گوید که اگر بیماری اجازه دهد در نمایشگاه کتاب حضور پیدا خواهم کرد.


رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون که مدتی است به علت بیماری تحت نظارت پزشکان است به ستاد خبری نمایشگاه کتاب تهران گفته: «وضعیت جسمی مناسبی ندارم اما اگر بتوانم به نمایشگاه کتاب می‌آیم چراکه زندگی من با کتاب عجین شده است.»

او ادامه داد: «نمایشگاه کتاب محلی است که به انسان آرامش می‌دهد زیرا بودن در کنار کتاب آرامش‌ بخش است به همین دلیل سعی می‌کنم هر سال در آن حضور پیدا کنم.»

بازیگر فیلم «دلشکسته» در توضیح وضعیت مطالعه در کشور اظهار کرد: «متاسفانه در بیشتر مکان‌هایی که پا به آن می‌گذاریم نشانه‌هایی از کتاب و مطالعه مشاهد نمی‌شود و اگر در مترو یا اتوبوس هم کسی کتاب به دست است بدون شک آن کتاب، کتاب درسی است. در حالی که در کشورهای اروپایی شرایط متفاوت است.»

رویگری که آخرین بار با سریال «معراجی‌ها» روی آنتن رفت در پایان اظهار کرد: «اسم کتاب باعث تحریک دانایی می‌شود به همین منظور توجه به این موضوع باید در اولویت‌ برنامه‌های فرهنگی کشور باشد.» (خبرآنلاین)
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

آنها که ستم را برنمی‌تابند...

آنها که ستم را برنمی‌تابند...

«مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا ا... عَلَیهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ ینْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلا» در میان مؤمنان، مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند، صادقانه ایستادند. بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند) و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. (احزاب/23)

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر