jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۹۰۹۰۷   ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۰۸:۱۴

شورای نگهبان طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر را با توجه به اصلاحات انجام شده مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.

تائید طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر

به گزارش روابط عمومی شورای نگهبان، این طرح که با اصلاحاتی در جلسه بیست و سوم فروردین به تصویب مجلس رسیده بود در جلسه دیروز شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با توجه به اصلاحات به عمل آمده مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد.

تائید تماس تلفنی کری با ظریف

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به برخی اخبار درباره تماس تلفنی روز سه‌شنبه وزیر خارجه آمریکا با ظریف، این خبر را تائید کرد و گفت: در برخی موارد در آستانه مذاکرات هسته‌ای گفت‌وگوهایی انجام شود و گفت‌وگوها در همان چارچوب بوده است.

به گزارش فارس، مرضیه افخم افزود: گفت‌وگوی تلفنی در مذاکرات هسته‌ای بوده و این‌که در حاشیه گفت‌وگوها، درباره مسائل منطقه صحبت شده محتمل بوده، ولی این‌که صرفاً درباره یمن بوده، این طور نیست.

دستگیری تمام عوامل ترور ماموران انتظامی حمیدیه

در پی اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان خوزستان تمام عوامل ترور ماموران نیروی انتظامی شهرستان حمیدیه شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اطلاعات استان خوزستان، این گروه تروریستی با هدایت و حمایت‌ های مالی و همه جانبه سرویس‌های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی و یکی از کشورهای عربی منطقه دست به این اقدام جنایت بار و تروریستی زدند.

بر اساس این گزارش و اعتراف های متهمان، گروه تروریستی فاتحین مسئولیت این عمل تروریستی را برعهده داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

مذاکرات پنهانی وجود ندارد

مذاکرات پنهانی وجود ندارد

مهم‌ترین عاملی که موجب عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی شد اتخاذ مواضع قاطعانه و محکم از سوی جمهوری اسلامی بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر