jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۸۹۴۴۸   ۳۰ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۷:۳۸

جام جم ورزشی: برخی تیم‌ها در لیگ دسته اول با مدافعان و دروازه‌بان‌های حریف تماس‌هایی برقرار کردند تا بتوانند نتیجه مسابقه را به سود خود تغییر دهند.

تماس با مدافعان و دروازه‌بان‌های حریف برای تغییر نتیجه!

دو هفته به پایان لیگ دسته اول باقی مانده و با توجه به حساسیت‌ زیاد، اتفاق‌هایی خارج از اخلاق رخ می‌دهد که باعث تاسف است.

در روزهای گذشته گزارش‌هایی به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ارسال شده که در لیگ یک برخی از تیم‌ها با مدافعان و دروازه‌بان‌های حریف تماس‌هایی برای تغییر نتیجه برقرار کرده بودند.

حسین آبانگاه عضو کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با تایید این خبر به فارس گفت: چنین گزارش‌هایی به ما رسیده و ما به دنبال مستندات هستیم و نمی‌توانیم به صرف دریافت گزارش اقدام کنیم اما وقتی مستندات و مدارک داشته باشیم برخورد قاطعی انجام خواهیم داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها