jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۷۸۸۷۸۳ ۲۸ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۸:۲۲

مشاور رئیس‌جمهور در امور اقتصادی از آغاز مطالعات مقدماتی برای حذف یارانه گروه‌های پردرآمد خبر داد.

مطالعات مقدماتی برای حذف یارانه پردرآمدها آغاز شد

به گزارش روابط عمومی وزارت نفت، مسعود نیلی گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم‌اکنون مطالعات مقدماتی برای حذف یارانه گروه‌های پردرآمد را آغاز کرده است.

وی با بیان این‌که انجام این مطالعات حساسیت زیادی دارد و باید سنجیده عمل شود تا شوکی به جامعه وارد نشود، اظهار کرد: خوشه‌بندی و تقسیم‌بندی دهک‌های جامعه یک کار پردردسر و بسیار پیچیده با عواقب بسیار زیاد است، اما می‌توانیم دوباره گروه‌های هدف را تعریف کنیم.

نیلی با تاکید بر این‌که انجام این مطالعات باید با دقت و بدون خطا صورت گیرد، افزود: این مطالعات باید به‌گونه‌ای انجام شود که استمرار آن را تضمین کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
شكور
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۸
با سلام من یك باز نشسته بدون حقوق هستم یارانه فروردین من رو قطع كردهاند چرا ؟ 5سر عاعله هستم با 60 سال سن مستاجر بدون هیچ مستمری با درامد حدود 1.5 میلیون اگر اجاره منزل را كسر كنیم خود متوجه خواهید شد چیزی برای زنده موندن نمیماند .چرا باید یارانه من را قطع وكسانی كه شغل ودرامد چند صد میلیونی دارند باید پرداخت شود .این عدالت نیست ....
۰
۰

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

تضییع اموال مردم در بازار سرمایه از جهات مختلفی نیازمند کاربست قواعد حقوقی است. استمرار این وضعیت هم موجب تضییع حقوق عامه است و هم مشکلاتی با ابعاد اجتماعی ـ امنیتی به دنبال خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر