jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۸۸۶۹۷   ۲۸ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۳:۲۲

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برخورد زنجیره ای 18دستگاه خودرو سواری در بزرگراه شهید بابایی خبر داد و گفت: در این حادثه 2 نفر از سرنشینان این خودروها مصدوم شدند.

تصادف ۱۸ خودروی یک کاروان عروسی در اتوبان بابایی

جلال ملکی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: ساعت 23 و 22 دقیقه دیشب خبر برخورد زنجیره ای چند دستگاه خودرو سواری در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید بابایی بعد از پل استخر، به سامانه 125 اعلام و ماموران 2 ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام شدند.

وی در باره جزییات این حادثه اظهار داشت: 18دستگاه سواری از جمله پژو، پراید و پرشیا که در قالب یک کاروان عروسی در حرکت بودند به یک باره به هم برخورد کردند.

ملکی ادامه داد: قبل از رسیدن آتش نشانان به محل، یک خانم جوان که دچار مصدومیت شده بود توسط افراد حاضر در صحنه حادثه به مرکز درمانی منتقل و مصدوم دوم نیز که خانم بود به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

وی اضافه کرد: خودروهای حادثه دیده با حضور پلیس راهور به محل امن منتقل شدند و آتش نشانان با ایمن سازی محل، در ساعت 5 بامداد جمعه به عملیات خود پایان دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر