jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۸۷۸۵۰   ۲۵ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۴:۳۱

جام جم ورزشی: ستاره‌های سابق تیم ملی اتریش برای دیدار با تیم یاران حجازی به ایران می‌آیند.

دایی و مجیدی با تیم یاران حجازی به مصاف ستاره‌های اتریشی می‌روند

یک تیم اتریشی متشکل از بازیکنان سابق تیم ملی اتریش، مجریان و مفسران تلویزیونی این کشور به ایران می‌آیند تا در تاریخ‌های 13 و 18 اردیبهشت‌ماه با تیم‌های رسانه ورزش و یاران حجاری دیدارهای دوستانه‌ای برگزار کنند.

قرار است در تیم یاران حجازی، شاگردان سابق ناصر حجازی که در تیم‌های استقلال و پرسپولیس بازی کرده‌اند حضور داشته باشند و علی دایی به همراه فرهاد مجیدی موافقت خود را جهت حضور در این تیم اعلام کرده‌اند.

در حالی که پخش تلویزیونی این بازی از صداوسیما هنوز قطعی نشده است اما این سازمان اعلام آمادگی کرده تا این بازی‌های دوستانه را به صورت زنده روی آنتن ببرد.

این تیم اتریشی تاکنون به 113 کشور جهان سفر داشته و از تیم ایران نیز درخواست کرده است که در اتریش و در ورزشگاه ارنست هاپل یک دیدار دوستانه برگزار کنند. از همین‌رو قرار است تیمی متشکل از تیم‌های رسانه ورزش و یاران حجازی به اتریش بروند و با این تیم بازی کنند.

تونی پولستر، آندره هرتسوک و چند نفر دیگر که از بازیکنان مشهور تیم ملی اتریش بوده‌اند در این تیم حضور دارند.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها