jamejamclick
کلیک کامپیوتر کد خبر: ۷۸۷۵۴۱   ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۸:۵۹

همزمان با عرضه نسل جدید کنسول بازی مایکروسافت، این شرکت، نسخه‌ای از کینکت اکس باکس‌ وان را برای استفاده در ویندوز عرضه کرد تا کاربران نسخه‌های 8 به بعد سیستم‌عامل ویندوز نیز بتوانند از کینکت روی لپ‌تاپ یا دسکتاپ استفاده کنند.

مایکروسافت از فروش جداگانه کینکت برای رایانه منصرف شد

اما با گذشت چند ماه از این موضوع مایکروسافت تصمیم گرفته عرضه جداگانه کینکت برای رایانه را به‌صورت کامل تعطیل کند و دیگر محصولی با نام کینکت ویندوز را در اختیار کاربران قرار ندهد. البته این به معنای استفاده نشدن از کینکت در ویندوز نیست، زیرا مایکروسافت تصمیم دارد برای هر دو پلتفرم اکس باکس وان و ویندوز ۸ به بالا، یک نوع کینکت عرضه کند که قابلیت پشتیبانی از هردوی آنها را داشته باشد. همچنین مایکروسافت اعلام کرده به هیچ وجه تصمیم ندارد، پشتیبانی از این محصول مستقل را تعطیل کند و کاربرانی که این دستگاه را خریده‌اند می‌توانند با خیال راحت از آن استفاده کنند.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر