jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۸۷۳۷۰   ۲۴ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۲:۴۶

دایی تماشاگر ویژه بازی استوک و ساوتهمتون

برنامه ایرانیان مقیم انگلیس برای استقبال از آقای گل جهان

جام جم ورزشی: علی دایی قرار است در میان استقبال ایرانیان مقیم انگلیس به این کشور برود.

برنامه ایرانیان مقیم انگلیس برای استقبال از آقای گل جهان

علی دایی سرمربی سابق پرسپولیس و تیم ملی، بامداد پنجشنبه راهی انگلیس می شود. او ظهر پنجشنبه وارد فرودگاه «گت ویل» می شود. قرار است ایرانی ها از نقاط مختلف انگلیس به این فرودگاه بروند و تجمعی برای استقبال از علی دایی داشته باشند. برنامه او در این سفر مشخص است. دایی سه روز در انگلیس خواهد بود اما شرکت «بستویکس» که میزبان اوست، قصد دارد پیشنهاد تمدید اقامتش را در این کشور بدهد تا بتواند از نزدیک باشگاه منچستر یونایتد و تمرینات این تیم را ببیند. دایی روز پنجشنبه پس از ورود به لندن راهی استوک می شود تا صبح پنجشنبه با مدیران این باشگاه دیدار و گفت و گو داشته باشد. دایی در این سفر به عنوان سفیر ایران است و می تواند پدیده های فوتبال ایران را به آکادمی استوک معرفی کند. او روز شنبه هم میهمان ویژه بازی استوک سیتی و ساوتهمتون خواهد بود. دایی پس از این بازی راهی منچستر می شود تا از آکادمی و باشگاه منچستر سیتی هم بازدید کند. دایی قرار است همچنین مقدمات حضورش در کلاس های مربیگری A انگلیس را هم مهیا سازد تا بتواند به زودی در این کلاس ها شرکت کند. از همین حالا چند شبکه معتبر تلویزیونی از جمله bbc، اسکای اسپورت و... در صف مصاحبه با دایی ایستاده اند اما او هنوز به پیشنهاد آنها پاسخ مثبت نداده است.(روزنامه خبرورزشی)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها