jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۸۶۲۲۳   ۲۲ فروردين ۱۳۹۴  |  ۰۸:۴۲

جام جم ورزشی: بوکسور مشهور پورتوریکویی اخیرا با یک اعتراف خبرساز شده است.

اعتراف بوکسور مشهور :  من 6 انگشتی هستم! +عکس

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از دیلی میل ، دنی گارسیا قهرمان سبک وزن بوکس دنیاست که در وزن خود بی شکست است. او در سال های اخیر هیچ شکستی را ثبت نکرده تا رکوردی بی نظیر از خود بر جای بگذارد. او که همواره شانس اصلی قهرمانی در رقابت های قهرمانی جهان و دیگر تورنمنت های معتبر است اخیرا یک موضوع مهمی را فاش کرده است. او گفته که پای راستش به جای پنج انگشت شش انگشت دارد! او حتی می گوید راز شکست ناپذیری اش در رقابت های بوکس این است که یک انگشت بیشتر از حریفانش دارد. بوکسور شش انگشتی دنیای بوکس از اینکه شش انگشت دارد ابتدا خجالت زده به نظر می رسید اما بعدها همان تبدیل به شانس و اقبالش شد. البته گارسیا تا سال ها انگشت ششم خود را در کفش ها و جوراب هایش پنهان می کرد و اجازه نداد رسانه ها پی به این موضوع ببرند اما عاقبت به آن اعتراف کرد و اذعان داشت خیلی خوشحال است که در پای راستش شش انگشت دارد. گارسیا گفته که به طور مادرزادی به جای پنج انگشت شش انگشت داشته و هرگز هم سعی نکرده با عمل جراحی آن را بردارد.

در زیر عکسی از پای شش انگشته این بوکسور مشهور را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها