jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۸۵۷۰۵   ۱۹ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۹

عقاب نام جانشین کارلوس را هم می داند!

آیا عابدزاده پس از دیدار با دبیر کل منتقد کی روش شد؟

جام جم ورزشی: احمدرضا عابدزاده که تا چند روز قبل از کی روش انتقاد نمی کرد و حتی در بدترین شرایط، تاکید می کرد که باید به این مربی فرصت داد، به ناگهان تبدیل به منتقد شماره یک او شد.

آیا عابدزاده پس از دیدار با دبیر کل منتقد کی روش شد؟

گلر اسبق تیم ملی که چند روز پیش برای گرفتن ویزای امیر پسرش به فدراسیون فوتبال رفته بود، با علیرضا اسدی دبیر کل جدید فدراسیون دیدار داشت و به ناگهان تبدیل به منتقد درجه یک کارلوس کروش شد. البته عابدزاده در مصاحبه ای که با رسانه ها داشت اعلام کرد اسدی را ندیده است ولی او اتفاقا با دبیر کل دیدار داشت و در مصاحبه اش حرف هایی زد که نشان می داد اطلاعات تازه ای هم درباره آینده نیمکت تیم ملی گرفته است. اسدی در دیداری که با عابدزاده داشت به او گفت رقم قرارداد کروش بالاست و می توانند با نصف قرارداد او مربی خوبی به ایران بیاورند. عابدزاده ظاهرا در این دیدار حتی اطلاعات لازم را درباره مربی جدید تیم ملی گرفته بود چراکه در مصاحبه خود گفت: «مربی خارجی بعدی که به جای کروش می آید، بهتر از اوست.» این یعنی عابدزاده حتی با خبر بوده که فدراسیون فوتبال با چه مربی ای مذاکره کرده و با او به توافق اولیه هم رسیده است.(خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها