jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۷۸۴۴۱۱   ۱۶ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۰:۴۹

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به حضور رئیس‌ مجلس در جلسه این فراکسیون، گفت: نظر آقای لاریجانی درباره مذاکرات هسته‌ای و بیانیه لوزان در مجموع مثبت بود.

نظر «لاریجانی» درباره بیانیه لوزان در مجموع مثبت بود

بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد و عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به جلسه صبح امروز یکشنبه فراکسیون متبوعش با رئیس‌مجلس شورای اسلامی، گفت: در این جلسه، آقای دکتر لاریجانی تحلیل جامعی از بیانیه لوزان ارائه کرد.

وی گفت: نظر آقای لاریجانی درباره مذاکرات هسته‌ای و بیانیه لوزان در مجموع مثبت بود.

نعمتی گفت: در ادامه جلسه فراکسیون رهروان ولایت، آخرین تحولات منظقه از جمله تحولات یمن مورد بررسی قرار گرفت و اعضای فراکسیون رهروان بر حمایت از مردم مظلوم یمن که مورد تجاوز نظامی قرار گرفته‌اند، تاکید کردند.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

دیپلماسی سلامت

دیپلماسی سلامت

یکی از مهم‌ترین زمینه‌ها در حوزه فعالیت سیاست خارجی هر کشور، تامین منافع ملی است. درواقع ما باید وزارت امورخارجه را یک ایران خارج از کشور و خارج از مرز بدانیم. یعنی وزیر خارجه، وزیر بهداشت ایران در خارج از مرزها است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها