jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۷۸۴۴۱۱ ۱۶ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۰:۴۹

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به حضور رئیس‌ مجلس در جلسه این فراکسیون، گفت: نظر آقای لاریجانی درباره مذاکرات هسته‌ای و بیانیه لوزان در مجموع مثبت بود.

نظر «لاریجانی» درباره بیانیه لوزان در مجموع مثبت بود

بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد و عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به جلسه صبح امروز یکشنبه فراکسیون متبوعش با رئیس‌مجلس شورای اسلامی، گفت: در این جلسه، آقای دکتر لاریجانی تحلیل جامعی از بیانیه لوزان ارائه کرد.

وی گفت: نظر آقای لاریجانی درباره مذاکرات هسته‌ای و بیانیه لوزان در مجموع مثبت بود.

نعمتی گفت: در ادامه جلسه فراکسیون رهروان ولایت، آخرین تحولات منظقه از جمله تحولات یمن مورد بررسی قرار گرفت و اعضای فراکسیون رهروان بر حمایت از مردم مظلوم یمن که مورد تجاوز نظامی قرار گرفته‌اند، تاکید کردند.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر