jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۷۸۴۴۰۱   ۱۶ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۱:۰۰

دو سال محرومیت برای یک ستاره

توفان دوپینگ به فوتبال بانوان هم رسید

جام جم ورزشی: فوتبال بانوان در حالی که در مشکلات زیادی دست و پا می زند با یک خبر بد هم روبرو شد، دوپینگ یک بازیکن سرشناس لیگ برتری به نام بهناز طاهرخانی.

توفان دوپینگ به فوتبال بانوان هم رسید

به گزارش جام جم ورزشی ، رییس زیر کمیته کنترل دوپینگ فدراسیون فوتبال از محرومیت بازیکن تیم بانوان شهرداری بم به مدت دو سال خبر داد. توحید سیف برقی، رییس زیر کمیته کنترل دوپینگ فدراسیون امروز در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال از اعلام محرومیت دو ساله بهناز طاهرخانی بازیکن و ستاره تیم شهرداری بم گفته است. این بازیکن به علت استفاده از ماده ممنوعه از گروه استروییدهای آنابولیک به مدت 2 سال از فعالیت‌های رسمی مرتبط با فوتبال محروم است.

در سال های اخیر که فوتبال بانوان درگیر مسائل دیگری همچون بازیکنان دو جنسه بود چند مورد دوپینگ هم ثبت شد که این آخری از همه پر سر و صدا تر بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها