jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۷۸۴۴۰۱   ۱۶ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۱:۰۰

دو سال محرومیت برای یک ستاره

توفان دوپینگ به فوتبال بانوان هم رسید

جام جم ورزشی: فوتبال بانوان در حالی که در مشکلات زیادی دست و پا می زند با یک خبر بد هم روبرو شد، دوپینگ یک بازیکن سرشناس لیگ برتری به نام بهناز طاهرخانی.

توفان دوپینگ به فوتبال بانوان هم رسید

به گزارش جام جم ورزشی ، رییس زیر کمیته کنترل دوپینگ فدراسیون فوتبال از محرومیت بازیکن تیم بانوان شهرداری بم به مدت دو سال خبر داد. توحید سیف برقی، رییس زیر کمیته کنترل دوپینگ فدراسیون امروز در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال از اعلام محرومیت دو ساله بهناز طاهرخانی بازیکن و ستاره تیم شهرداری بم گفته است. این بازیکن به علت استفاده از ماده ممنوعه از گروه استروییدهای آنابولیک به مدت 2 سال از فعالیت‌های رسمی مرتبط با فوتبال محروم است.

در سال های اخیر که فوتبال بانوان درگیر مسائل دیگری همچون بازیکنان دو جنسه بود چند مورد دوپینگ هم ثبت شد که این آخری از همه پر سر و صدا تر بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر