jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۸۴۳۹۱   ۱۶ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۴

از وزارت ورزش و جوانان، اصرار؛ از وزارت کشور،‌ انکار. امروز وزارت کشور با تکذیب خبری که روز گذشته از سوی وزارت ورزش و جوانان درباره مجاز شدن حضور بانوان در سالن های ورزشی منتشر شده بود اعلام کرد وزارتخانه اش هیچ مصوبه ای در این زمینه نداشته است.

تکذیب خبر اجازه حضور بانوان در ورزشگاه‌ها

به گزارش جام جم آنلاین، شورای امنیت کشور در خصوص حضور بانوان در سالن‌های ورزشی مصوبه ای نداشته استدین پرست رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور اعلام کرد: شورای امنیت کشور در خصوص حضور بانوان در سالن‌های ورزشی مصوبه ای نداشته است.

خبر تایید پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان برای حضور خانم ها و خانواده ها در سالن های ورزشی امروز یکی از تیترهای اول بسیاری از روزنامه های کشور بود اما بابک دین پرست ، رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور این خبر را با کلی تکذیب کرد و و در واکنش به انتشار آن در برخی رسانه ها، شفاف سازی کرد که شورای امنیت کشور چنین اجازه ای را صادر نکرده است و ابراز امیدواری کرد که رسانه ها در انعکاس اخبار مربوط به حوزه های مختلف وزارت کشور از جمله شورای امنیت کشور «منحصرا» از مجاری رسمی اطلاع رسانی این وزارتخانه که یکی از آنها پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور است استفاده کنند.

او همین تکذیبیه را نیز در پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور قرار داده است تا رسانه هایی که دیروز اخبار مربوط به آن مصوبه کذایی را منتشر کردند هرچه زودتر تکذیبش را نیز به گوش مردم برسانند اما خبر تایید حضور بانوان در خانواده ها در سالن های ورزشی از کجا آمده است ؟

این خبر به نقل از عبدالحمید احمدی ، معاون فرهنگی آموزش و پژوهش وزیر ورزش و جوانان است که دیروز در گفتگو با ایرنا اعلام کرده بود طرح پیشنهادی وزارتخانه اش سال 93 به شورای امنیت کشور ارجاع داده شده و این شورا آن را در اواخر سال تصویب کرده است و وزارت ورزش و جوانان هم قصد دارد امسال اجرایی اش کند.

وزارت ورزش و جوانان در آئین نامه جامعش که آن را بنا بر ادعای این مقام مسئول آن را به شورای امنیت فرستاده بود قصد داشت این طرح را بسته به ظرفیت های هر استان و نوع رشته های ورزشی در کل کشور اجرا کند. احمدی البته تاکید کرد که برخی رشته ها ورزشی کاملا مردانه است و حضور خانواده ها در سالن های ورزشی مجاز نیست اما برخی رشته های این گونه نیستند.

ما در جام جم آنلاین برای بررسی علت انتشار این خبر نادرست با سازمان ورزش و جوانان تماس گرفت که با وجود همکاری روابط عمومی تا این لحظه هنوز موفق به گفتگو با معاون فرهنگی ، آموزشی و پژوهشی وزیر ورزش و جوانان نشده ایم .

مریم یوشی زاده - خبرنگار جام جم آنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر