jamejamonline
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۷۸۳۶۵۰ ۱۴ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۳

دهها نفر از مردم تهران در پی انتشار بیانیه مشترک هسته ای ایران و گروه1+5 با حضور در برخی خیابان ها به شادمانی پرداختند.

شادمانی مردم تهران با انتشار بیانیه مشترک هسته ای

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مردم در برخی از نقاط تهران از جمله خیابان ولیعصر(عج) با بوق زدن و تکان دادن پرچم کشورمان، کف و سوت ابراز احساسات و شادمانی کردند.

همچنین مردم در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما رسیدن به این بیانیه مشترک را پیروزی بزرگی برای کشورمان دانستند و آن را به رهبر معظم انقلاب، دولت و ملت و خانواده های شهدا تبریک گفتند.

تیم های مذاکره کننده ایران و کشورهای گروه 1+5 پس از روزها و شبها جلسات فشرده در لوزان سوئیس ، پنج شنبه شب بیانیه مشترک هسته ای را منتشر کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
آرش
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۴
واقعا چنین آدمایی هم وجود دارن؟!؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

یکی از موضوعات مهمی که امروز به‌شدت به آن نیاز داریم این است که قوا خارج از مسائل جناحی به موضوعات نگاه کنند و منافع مردم را مرجح بر نگاه سیاسی و جناح‌بازی‌ها و سیاست‌زدگی ببینند.

بوی نفت و خون

بوی نفت و خون

حالا می‌خواهید بگذارید پای سنگدلی یا احساس نداشتن یا هر چیز دیگر. هر چه باشد، دیوارها و خیابان‌ها خیلی دیرتر از انسان‌ها خاطرات را فراموش می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر