jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۸۲۹۶۸   ۰۷ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۳:۴۵

در حالی که بسیاری از کاربران در انتظار هستند تا مرورگر اسپارتان در ویندوز 10 معرفی شود، برخی تصاویر مربوط به این مرورگر روی ویندوز 10 موبایل منتشر شد. به نظر می‌رسد این تصاویر انتظارات کاربران را تا حدی برآورده کرده است.

تصاویری از مرورگر اسپارتان در ویندوز 10 موبایل

به گزارش جام جم کلیک: مایکروسافت قصد دارد با پروژه اسپارتان تمامی انتظارات کاربران را برآورده سازد، حال تصاویری از این مرورگر که روی ویندوز 10 موبایل اجرا شده، انتشار یافته که در ظاهر از زیبایی خاصی برخوردار است. اگر این تصاویر واقعی باشند، کاربران تجربه‌ای از یک مرورگر پیشرفته به همراه قابلیت‌های جدید خواهند داشت. طبق تصاویر، نوار مرورگر به بالای صفحه منتقل شده و آیکون جدیدی به نام Hub نیز تعبیه شده است که با کمک آن می‌توان محتوای وب را ذخیره کرده و در حالت آفلاین به مطالعه آن‌ها پرداخت. در زیر تصاویری از این مرورگر در ویندوز 10 موبایل را مشاهده می‌کنید.

اگر این تصاویر واقعیت داشته باشند، می‌توان گفت مایکروسافت شروعی خارق‌العاده در زمینه‌ی مرورگر را رقم زده است. خوشبختانه به زودی شاهد عرضه‌ی این مرورگر در ویندوز 10 موبایل خواهیم بود.

منبع: زومیت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دم حامدها گرم!

دم حامدها گرم!

خوابمان نمی‌برد. چه مرضی داشتیم که بعد از یک عالمه پیاده‌روی در اردوی نظامی آخر دوره آموزشی خدمت خوابمان نمی‌برد را خدا می‌داند.

حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر