jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۸۲۷۲۱   ۰۵ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۲

جام جم ورزشی: با وجود شکست یکشنبه شب رئال مادرید مقابل بارسلونا هنوز خشم هواداران رئال فروکش نکرده است.

حمله به اتومبیل گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، در حال حاضر گرث بیل بیش از هر بازیکن دیگری تحت فشار قرار دارد. گران ترین بازیکن تاریخ که در ابتدای فصل 2014-2013 به رئال مادرید پیوست با وجود اینکه تنها یک فصل و نیم در این باشگاه بازی می کند اما تا اکنون موفق شده چهار جام مختلف را با این تیم بالای سر ببرد. حتی با وجود این آمار خیره کننده در زمینه کسب جام گرث بیل بیش از هر بازیکن دیگری تحت فشار قرار دارد و انتقادها از او به خصوص پس از شکست رئال مقابل بارسلونا به اوج رسیده است. در یک نظرسنجی بیش از هفتاددرصد شرکت کنندگان رای به این دادند که این هافبک ولزی باید از رئال جدا شود. از سویی روابط بیل با رونالدو تیره و تار شده و این موضوع نیز آینده این بازیکن را بیش از هر زمان دیگری با شک و تردید روبرو کرده است. اخبار جدایی بیل از رئال مادرید روز به روز رنگ و بوی واقعی تری به خود می گیرد و این بازیکن به درهای خروجی باشگاه نزدیک شده است. گفته می شود او علاقه ای به بزرگ شدن دخترش آلبا در اسپانیا ندارد و می خواهد به لیگ برتر انگلیس برگردد. چلسی و یا منچستریونایتد مقاصد بعدی این بازیکن معرفی شده اند.

اخیرا این بازیکن به دنبال شکست تیمش مقابل رئال مادرید قصد داشت از یکی از جلسات تمرینی تیمش با اتومبیل بنتلی خود به خانه برگردد که با حمله دو هوادار رئال روبرو شد. دیلی میل عکس هایی از این اتفاق ثبت کرده است. او واقعا منفورترین بازیکن رئال مادرید شده است؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر