jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۸۲۵۹۳ ۰۳ فروردين ۱۳۹۴  |  ۲۳:۱۵

سیستم مدیریت مکالمات در نسخه اندروید فیس‌بوک در حال آزمایش است

مدیریت مکالمات با نسخه اندروید فیس‌بوک

فیس‌بوک قصد دارد پا را از یک شبکه اجتماعی فراتر بنهد و تصاویری در شبکه اینترنت منتشر شده‌اند که نشان می‌دهند فیس‌بوک درحال تست کردن سیستم کنترل و مدیریت لیست مکالمات در نسخه اندروید نرم‌افزار خود است.

مدیریت مکالمات با نسخه اندروید فیس‌بوک

جام جم کلیک: فیس‌بوک در طول چند سال اخیر اثبات کرده است که نام شبکه اجتماعی برای این شرکت کافی نیست و خرید محصولاتی مانند اوکولوس ریفت و یا واتس اپ به خوبی نشانگر این رویکرد هستند. در همین راستا نیز شرکت فیس‌بوک درحال کارکردن بر روی ساختاری جدید برای کنترل و مدیریت مکالمات تلفن‌های همراه اندرویدی است تا کاربران بتوانند به راحتی برای کنترل تماس‌های خود، افزودن شماره‌ها به لیست سیاه، دریافت اطلاعات افراد تماس گیرنده (شامل نام و موقعیت مکانی و ...) اقدام کنند.

البته این امکانات چندان جدید نیستند زیرا در نخستین گام نرم‌افزار اولیه این کار توسط فیس‌بوک در فروشگاه پلی استور قرار داده شده بود ولی مشکل کار اینجا بود که کاربران نسبت به این برنامه چندان راغب نبودند. دومین مورد نیز به نرم‌افزار محبوب True caller بازمی‌گردد که در بسیاری از کشورها موفق به کسب بازاری بسیار بزرگ شده است و عملا تمامی این امکانات را به کاربران ارائه می‌کند.

با توجه به موارد اشاره شده باید گفت که چالش اصلی پیش روی فیس‌بوک برای به توفیق رساندن این نرم‌افزار این است که مخاطبین را متقاعد کند که از True caller دل کنده و به این محصول جدید روی بیاورند. سخنگوی شرکت فیس‌بوک در مواجهه با سوالی درباره امکانات جدید و متفاوت احتمالی در این نرم‌افزار گفت: «ما همواره درحال کار کردن بر روی ساختارهای جدید هستیم و درحال حاضر در این زمینه هیچ مطلبی برای ارائه و اعلام نداریم.» به این ترتیب تنها باید منتظر ماند تا فیس‌بوک تصمیم به معرفی دقیق‌تر پروژه خود بگیرد.

آناهیتا عیوض‌خانی
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر