jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۸۱۷۲۴   ۲۸ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۸:۴۵

جام جم ورزشی: امیر قلعه نویی سال بسیار سختی را پشت سر گذاشت.

باز هم قلعه نویی و باز هم اشتباه های فراموش نشدنی

به گزارش جام جم ورزشی ، او در لیگ سیزدهم در میان چهار تیم در هفته پایانی پنجم شد، او با امیرحسین صادقی درگیری پیدا کرد، او با مهدی رحمتی کنار نیامد، او با شکایت جواد نکونام روبرو شد در حالی که خودش هم از کاپیتان تیم ملی شکایت کرده بود. از فردوسی پور هم شکایت کرد. او رکورد شکست های پیاپی را با استقلال زد، تا میانه های جدول رفت، دوباره برگشت و دوباره پایین رفت. دخترش را عروس کرد و با یک مراسم پرهزینه دوباره انتقادها را علیه خود برانگیخت. با فتح اله زاده مشکل پیدا کرد تا به ندرت او را بر روی روزنامه استقلال که متعلق به فتح اله زاده است ببینیم. دوباره گاف کلامی داد و عبارت "شان نزول" را درباره کرار جاسم به کار برد. سال خوبی برای قلعه نویی نبود. در بیشتر موارد خودش مقصر این همه مشکلات بود. اما ژنرال آبی ها می تواند با امیدواری بیشتری به سال پیش رو نگاه کند. فرصت قهرمانی و فراموش کردن همه اتفاقات برای او موجود است به شرط اینکه "گاف" های همیشگی دست از سرش بردارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر