jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۸۱۷۲۴   ۲۸ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۸:۴۵

جام جم ورزشی: امیر قلعه نویی سال بسیار سختی را پشت سر گذاشت.

باز هم قلعه نویی و باز هم اشتباه های فراموش نشدنی

به گزارش جام جم ورزشی ، او در لیگ سیزدهم در میان چهار تیم در هفته پایانی پنجم شد، او با امیرحسین صادقی درگیری پیدا کرد، او با مهدی رحمتی کنار نیامد، او با شکایت جواد نکونام روبرو شد در حالی که خودش هم از کاپیتان تیم ملی شکایت کرده بود. از فردوسی پور هم شکایت کرد. او رکورد شکست های پیاپی را با استقلال زد، تا میانه های جدول رفت، دوباره برگشت و دوباره پایین رفت. دخترش را عروس کرد و با یک مراسم پرهزینه دوباره انتقادها را علیه خود برانگیخت. با فتح اله زاده مشکل پیدا کرد تا به ندرت او را بر روی روزنامه استقلال که متعلق به فتح اله زاده است ببینیم. دوباره گاف کلامی داد و عبارت "شان نزول" را درباره کرار جاسم به کار برد. سال خوبی برای قلعه نویی نبود. در بیشتر موارد خودش مقصر این همه مشکلات بود. اما ژنرال آبی ها می تواند با امیدواری بیشتری به سال پیش رو نگاه کند. فرصت قهرمانی و فراموش کردن همه اتفاقات برای او موجود است به شرط اینکه "گاف" های همیشگی دست از سرش بردارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر