jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۸۰۹۵۹   ۲۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۳:۰۹

جام جم ورزشی: هجمه زیادی از انتقادات علیه کریستیانو رونالدو در فضای مجازی به وجود آمده است.

بالاگرفتن اعتراض ها به کریستیانو رونالدو/حرکت CR7 بچه گانه بود

به گزارش جام جم ورزشی ، او در دیدار رئال مادرید با لوانته در هفته بیست و پنجم لالیگا هر چند شاهد پیروزی تیمش بود اما موفق نشد گلی به ثمر برساند. او که خیلی تلاش کرد گل بزند تا در جدول گلزنان به مسی برسد هنگامی که گرث بیل ضربه بازگشت داده شده او به سمت دروازه را به تبدیل به گل کرد واکنشی عصبی از خود نشان داد و به جای اینکه شادی کند چهره اش برافروخته و عصبی شد. اکنون به فاصله گذشت یک روز از آن اتفاق بسیاری از هواداران این بازیکن پرتغالی را بابت حرکتش در دیدار با لوانته در شبکه های مختلف اجتماعی شماتت می کنند. از نظر بسیاری رونالدو بازیکن حسودی است که از گلزنی هم تیمی اش ناراحت می شود. برخی دیگر نیز اتهام های دیگری را نثار این بازیکن می کنند. یک تحلیل گر فوتبالی درباره حرکت رونالدو می گوید که حرکت وی بسیار بچه گانه و غیر قابل قبول بوده است.

در مقابل سرخیو راموس هم تیمی رونالدو کاملا از او حمایت می کند. وی در اینباره گفته که رونالدو با فشاری که بر روی او قرار دارد حق دارد این واکنش ها را داشته باشد. راموس تاکید کرده که رونالدو بودن کار سختی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر