jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۸۰۰۵۶ ۲۳ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۲

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

70 روز تا سرمربی گری علیرضا منصوریان در استقلال! +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز بیست و سوم اسفندماه را اینجا ببینید.

70 روز تا سرمربی گری علیرضا منصوریان در استقلال! +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، سال 93 با صدرنشینی نفت به پایان می رسد. این تیتری است که ضمیمه ورزشی روزنامه خراسان به کار برده است. بنر عجیب تعدادی از هواداران استقلال هم خبرساز شده است، بنری که در دیدار استقلال و نفت که با شکست آبی ها همراه بود در ورزشگاه به نمایش در آمد و روی آن نوشته شده بود "70 روز تا بازگشت علیرضا منصوریان". این بنر اشاره به جانشینی علیرضا منصوریان به جای قلعه نویی در استقال دارد. روزنامه گل اتومبیل اشکان دژاگه را تیتر نخست خود کرده است و روزنامه پیروزی به عمل جراحی گابریل پرداخته . منصوریان در گفت و گو با روزنامه خبرورزشی نیز وعده داده یک روز این شش امتیاز را به استقلال برمی گرداند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر