jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۷۹۳۰۰   ۲۰ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۶:۳۲

جام جم ورزشی: سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: بازی فردا در حالی برگزار می‌شود که راه‌آهن برای فرار از سقوط می‌جنگد و ما برای قهرمانی بازی می‌کنیم.

اولیویرا: راه‌آهن برای فرار از سقوط می‌جنگد و ما برای قهرمانی

تونی اولیویرا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های راه‌آهن و تراکتورسازی اظهار داشت: بازی سختی را پیش رو داریم. همه بازی‌های لیگ برای ما اهمیت دارد، راه‌آهن برای فرار از سقوط می‌جنگد و ما هم برای قهرمانی تلاش می‌کنیم. وقتی چنین شرایطی به وجود می‌آید بازی مهم و سخت خواهد شد. با تمام این شرایط تلاش می‌کنیم تا با قدرت بالایی در میدان حاضر شویم و بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم. اولیویرا در مورد اینکه پس از پیروزی مقابل پرسپولیس چقدر برای برد مقابل راه‌آهن هم شانسی قائل است، گفت: ما مقابل پرسپولیس با انگیزه ظاهر شدیم مقابل راه‌آهن یا هر تیم دیگر هم با همین روحیه و شاید بیشتر خواهیم جنگید و برای کسب سه امتیاز تلاش می‌کنیم. راه آهن دو بازیکن جدید جذب کرده که بتواند خود را در لیگ برتر حفظ کند. به همین دلیل هم بازی سختی خواهیم داشت. این موضوع نشان می‌دهد که ما دیدار راحتی نداریم. وی در خصوص اینکه تراکتورسازی برای بازی فردا مقابل راه‌آهن مصدوم یا محروم دارد خاطرنشان کرد: یکی از بازیکنانمان مصدوم است و از طرف دیگر ایران‌پوریان هم مصدوم است و محسن دلیر هم از روز گذشته حالش بد شده و با ما نیست ما برای بازی فردا محروم نداریم اما مقابل پرسپولیس بازیکن محروم داشتیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها