jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۸۸۸۶   ۱۹ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۱

جام جم ورزشی: امشب رونالدو یک فرصت طلایی پیش رو خواهد داشت، فرصتی که به او اجازه می دهد با پشت سر گذاشتن انتقادات اخیر حتی از رائول و مسی سبقت بگیرد.

رونالدو امشب از رائول و مسی سبقت می گیرد؟

به گزارش جام جم ورزشی ، رونالدو امشب در دیدار تیمش با شالکه در لیگ قهرمانان اروپا اگر گلزنی کند با عبور از رقیب دیرینه اش یعنی لیونل مسی و رائول گونزالس اسطوره رئال مادرید تبدیل به برترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا می شود. او در جریان دیدار رفت به شالکه گلزنی کرد تا شمار گل های خود را به عدد 76 برساند تا با رائول و مسی در لیگ قهرمانان اروپا مساوی شود اما امشب اگر به شالکه گل بزند که هیچ بعید نیست یکه تاز می شود. این موضوع حتی اگر موقتی باشد برای رونالدو خیلی مهم است چرا که در هفته های اخیر به دلیل عملکرد ضعیفش تحت فشار قرار دارد. در لالیگا نیز آنقدر گل نزد تا لیونل مسی از لحاظ گلزنی به او رسید و هم اکنون با او صدر نشین جدول گلزنان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها