jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۷۸۷۴۳ ۱۹ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

رئیس انجمن نظارت بر انتخابات هشتمین دوره اتاق‌های تهران و سراسر کشور با اعلام این‌که رای‌خوانی بلافاصله پس از پایان رأی‌گیری آغاز خواهد شد، گفت: تا بیست و هشتم اسفندماه نتایج نهایی انتخابات را اعلام می‌کنیم.

به گزارش تسنیم، مجتبی خسروتاج در جمع خبرنگاران با اشاره به این‌که از مجموع 1650 نامزد خواستار ورود به اتاق بازرگانی سراسر کشور فقط 12 تا 13 نفر به‌دلیل نقص مدارک صلاحیت حضور در انتخابات را نداشته‌اند، اظهار کرد: نتایج اولیه رای‌گیری انتخابات امروز اعلام خواهد شد، به‌نحوی که بلافاصله بعد از پایان یافتن روند رای‌گیری، شمارش آرا آغاز می‌شود.

وی با بیان این‌که پنج روز برای افراد حاضر در انتخابات حق اعتراض در نظر گرفته‌ایم، گفت: نتایج نهایی انتخابات هشتمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق تهران تا بیست و هشتم اسفندماه اعلام خواهد شد.

خسروتاج درباره با انصراف برخی افراد و صحبت‌هایی مبنی بر این‌که این افراد تحت فشارهایی استعفای خود را اعلام کرده‌اند، نیز افزود: این موضوع را بروید از خودشان بپرسید.

رئیس انجمن نظارت بر انتخابات هشتمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با مثبت ارزیابی کردن روند انتخابات نسبت به دور گذشته تصریح کرد: از روز گذشته که برگه‌های رأی به اتاق‌های استان‌های مختلف ارسال شده است، برخی از استان‌ها خواستار دریافت برگه‌های بیشتری بودند زیرا استقبال نامزدها در آن استان‌ها بیشتر از پیش‌بینی آنها صورت گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر