jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۷۸۷۰۰ ۱۸ اسفند ۱۳۹۳  |  ۲۱:۵۰

سخنگوی کاخ سفید با اشاره به نامه برخی از سناتورها در مخالفت با توافق هسته ای با ایران گفت:این نامه مطمئنا دخالت در مذاکرات است.

سخنگوی کاخ سفید: نامه سناتورها دخالت در مذاکرات است

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما ،جاش ارنست گفت :این نامه مطمئنا دخالت در این تلاش (مذاکرات) است.

47 نفر از سناتورهای جمهوری‌خواه آمریکایی در نامه‌ای سرگشاده به مقامات ایران هشدار دادند که هرگونه توافق هسته‌ای میان آمریکا و ایران تنها تا پایان دوره ریاست‌جمهوری باراک اوباما دوام خواهد داشت.

موگرینی: برای حل اختلافات باقی مانده در مذاکرات تلاش می کنیم

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه گفت این اتحادیه برای حل اختلافات در مذاکرات ایران تلاش می‌کند.

به گزارش فارس، «فدریکا موگرینی»،‌مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می‌گوید این اتحادیه برای حل اختلافات باقی‌مانده در مذاکرات هسته‌ای بین ایران و گروه 1+5 تلاش می‌کند.

خبرگزاری «آنسا» در ایتالیا از قول خانم «موگرینی» گزارش داد توافق هسته‌ای با ایران «نزدیک‌تر» شده است. وی به رغم این گفت ما باید در روزهای آینده سخت تلاش کنیم.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در حاشیه اولین سخنرانی خود در شورای امنیت سازمان ملل این اظهارات را مطرح کرد.

وی گفت: «اتحادیه اروپا قصد دارد این کار را انجام بدهد تا اختلافاتی که هنوز پابرجا هستند را حل و فصل کنند. این فرصتی تاریخی برای ایجاد تصویری متفاوت در منطقه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر