jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۷۵۶۵   ۱۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۵

جام جم ورزشی: سرمربی اسپانیایی بایرن مونیخ از حرکت غیرورزشی ستاره فرانسوی تیمش در جام حذفی آلمان انتقاد کرد.

هشدار گواردیولا به ستاره فرانسوی تیمش

به گزارش جام جم ورزشی ، در دیدار بایرن مونیخ و اینتراخت برانشوایگ در جام حذفی آلمان که با برتری بایرنی ها همراه بود فرانک ریبری ستاره فرانسوی بایرن در مقابل بازیکن حریف که بر روی او خطا کرده بود حرکتی ناشایست نشان داد. او پس از خطای حریف به صورت فیزیکی پاسخ او را داد که این حرکت باعث شده تا گواردیولا سرمربی بایرن از ریبری انتقاد کند. گواردیولا در اینباره می گوید: همان قدر که از فرانک ریبری تعریف می کنم اگر خطایی هم از او سر بزند سرزنشش خواهم کرد. او نباید در جریان یک بازی چنین حرکاتی را از خود نشان بدهد . این شایسته او نیست.

مربی اسپانیایی سابق بارسلونا اظهار داشت: فرانک شخصیت خاصی دارد. او بازیکنی جنگنده و بزرگی است که می‌خواهد کارش خوب باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها