jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۷۲۷۳   ۱۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۱:۰۴

جام جم ورزشی: مسئولان باشگاه رئال مادرید مخالفت خود را با برگزاری فینال کوپا دل ری که بارسلونا و آتلتیکوبیلبائو در آن حضور دارند در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مخالفت کرد.

رئال رقیبش را به سانتیاگو برنابئو راه نمی دهد!

به گزارش جام جم ورزشی ، باشگاه رئال مادرید تمایل ندارد ورزشگاه اختصاصی خود یعنی سانتیاگو برنابئو را در اختیار فینال کوپا دل ری قرار بدهد. به نظر می‌رسد موضع کهکشانی‌ها در خصوص میزبانی از رقیب سنتی‌شان هنوز هم عوض نشده و آنها نمی‌خواهند در خانه خود شاهد جشن قهرمانی احتمالی کاتالان‌ها در تورنمنتی باشند که فصل پیش آن را فتح کرده بودند.

فصل گذشته رئال مادرید داوطلبانه میزبان فینال کوپا دل ری شد اما و با برتری مقابل حریف به قهرمانی رسید اما در این فصل نمی خواهد میزبان باشد چون اولا رئال در فینال حضور ندارد و ثانیا یکی از تیم های فینالیست بارسلونا است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها