بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنرانی خود در نشست ایپک گفت : فردا در کنگره درباره تهدیدهای ایران سخنرانی خواهد کرد.
کد خبر: ۷۷۶۲۶۴
آمریکا و  اسراییل درباره ایران اختلاف دارند


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از سی ان ان ، نتانیاهو گفت: اسراییل و آمریکا درباره اینکه ایران نباید به سلاح هسته ای دست یابد توافق اما در شیوه اقدام اختلاف نظر دارند.

وی با بیان این ادعا که ایران بزرگترین حامی تروریسم در جهان است افزود: ایران تروریست ها را در هر پنج قاهره آموزش می دهد و عامل ایجاد وحشت در همه جهان است.

ایران بدون سلاح هسته ای این کارها را انجام می دهد و اگر به سلاح هسته ای دست پیدا کند چه کارهایی انجام خواهد داد. ایران تهدیدی برای موجودیت اسرائیل است و سلاحی که می تواند با آن اسرائیل را نابود کند سلاح هسته ای است و ما نباید اجازه دستیابی این کشور به سلاح هسته ای را بدهیم.

نتانیاهو در ادامه با قدردانی ازحمایتهای اوباما از اسرائیل گفت شایعاتی که درباره تیره شدن و تضعیف مناسبات اسراییل و آمریکا منتشر شده است نه تنها خام بلکه اشتباه است.

وی افزود: ما مانند یک خانواده هستیم و بروز اختلاف بین اعضای یک خانواده مسئله ای طبیعی است. ما ارزشهای مشترکی داریم.

نتانیاهو گفت: ائتلاف و دوستی ما قدرتمند است و این ائتلاف در آینده قدرتمندتر خواهد شد. آمریکا قویترین کشور در جهان است. اسرائیل هم قدرتمند است، اما این قدرت شکننده است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه گفت : اسراییل در زمان مناخیم بگین به دستور وی تاسیسات هسته ای اوسیراک عراق را نابود کرد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها