jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۵۲۹۴   ۱۰ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۸:۲۷

جام جم ورزشی: هواداران یک تیم صربستانی یکی از بازیکنان تیم خود را به جرم از دست دادن پنالتی تهدید به مرگ کردند.

مرگ سزای از دست دادن پنالتی در فوتبال صربستان!

یکی از بازیکنان تیم نووی پازار در لیگ صربستان به دلیل از دست دادن یک ضربه پنالتی از طرف هواداران تیم خودی تهدید به مرگ شد. هواداران تیم نوی پازار با یک تفنگ به دنبال این بازیکن بودند تا انتقام از دست دادن یک ضربه پنالتی را با گرفتن جان این فوتبالیست بگیرند.

زارکو اودوویسیچ بازیکن بدشانس نیز بلافاصله خواستار انتقال به تیم دیگری شده است و دوست دارد فوتبالش را در تیم دیگری دنبال کند تا جانش را حفظ کند. دور روز پس از آنکه اودویسیچ در بازی برابر FK پنالتی را از دست داد، هولیگان های تیم صربستانی به رختکن تیم هجوم بردند و با تفنگ این بازیکن را تهدید کردند.

این بازیکن نیز در واکنش به این اتفاق گفت: فقط از باشگاه می‌خواهم تا قرارداد من را لغو کند تا بتوانم از این تیم بروم. هیچ حرف دیگری نمی توانم بگویم.

میکو پولدکا رئیس این باشگاه نیز گفت: هنوز هیچ کس هیچ اقدامی در این خصوص انجام نداده است. باید منتظر بمانیم تا یک بازیکن بمیرد تا واکنشی صورت گیرد؟ آنچه من را نگران می کند بی توجهی مسئولان است که باعث شده است چنین کسانی در فوتبال باشند.

چندی پیش نیز در بازی صربستان و آلبانی زد و خورد زیادی بین هواداران دو تیم صورت گرفت که منجر به لغو بازی شد.

(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها