jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۴۹۸۲   ۰۹ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۷:۰۳

جام جم ورزشی: پنالتی ای که لیونل مسی در دیدار مقابل منچسترسیتی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از دست داد همچنان سوژه داغی است.

عکس العمل های جالب مسی پس از هدر دادن پنالتی +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، لیونل مسی دارنده چهار توپ طلای فوتبال دنیاست و به غیر از آن انبوهی از افتخارات ریز ودرشت را به دست آورده اما با این حال این دلیل نمی شود که پنالتی زن خوبی باشد. او تا امروز بسیار پنالتی به هدر داده است و به مربیان بارسلونا و تیم ملی فوتبال آرژانتین بارها ثابت کرده که نمی تواند گزینه نخست پنالتی زنی تیمش باشد. البته مسی در بسیاری از مواقع پنالتی ها را تبدیل به گل کرده است اما موارد زیادی از هدر دادن پنالتی از سوی او ثبت شده است. آخرین باری که مسی یک پنالتی را گل نکرد به هفته گذشته برمی گردد. در شبی که بارسلونا در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر دو بر یک منچسترسیتی را در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شکست داد لیونل مسی یک پنالتی را خراب کرد.

در ادامه نگاهی به لحظاتی می اندازیم که چهره مسی لحظاتی پس از هدر دادن پنالتی ثبت می شود. او هم با پیراهن بارسلونا و هم با پیراهن تیم ملی فوتبال آرژانتین پنالتی خراب کرده است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها