jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۴۴۵۲   ۰۷ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۱

جام جم ورزشی: رونالدوی برزیلی این روزها چه می کند؟ او می خواهد هنرپیشه شود یا دوباره به فوتبال بازگردد؟

روزهای پرمشغله برای رونالدوی برزیلی/ بازگشت به فوتبال یا هنرپیشگی؟

به گزارش جام جم ورزشی ، رونالدو از فوتبال خداحافظی کرده بود اما پس از چند سال قصد دارد دوباره به فوتبال برگردد. برخی از منابع خبری ادعا دارند وی به دلیل پیشنهاد هنگفت یک باشگاه آمریکایی سودای بازگشت به فوتبال را دارد. تیم بعدی رونالدو فورت لادردال آمریکا نام دارد و خبر می رسد که توافقات انجام شده و او به زودی به میدان می رود. البته مسئولان باشگاه آمریکایی می دانند که رونالدو دیگر آن رونالدوی سابق نیست اما از آنجایی که حضور وی در این باشگاه به درآمد زایی و اعتبار این باشگاه کمک می کند برنامه جذب وی را عملی کردند. مشخص نیست که رونالدو با آن همه اضافه وزن چطور می خواهد فوتبال بازی کند. در حالی خبر بازگشت رونالدو به دنیای فوتبال سر و صدای زیادی به پا کرده است که هنرپیشه شدن این فوتبالیست نیز بسیار مورد توجه قرار گرفت. بر اساس اخبار منابع خارجی این مهاجم سابق تیم ملی فوتبال برزیل قرار است در یک فیلم هالیوودی به ایفای نقش بپردازد.

گویا قرار گرفتن در حاشیه و مسافرت های تفریحی پیاپی ستاره سابق فوتبال برزیل را خسته کرده است و او می خواهد روزهای پرمشغله ای داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها