jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۴۳۸۳   ۰۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۶

جام جم ورزشی: دنی آلوز مدافع برزیلی بارسلونا شب گذشته بزرگ ترین حاشیه دیدار منچسترسیتی و بارسلونا در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را رقم زد.

اعتراض شدید مدافع بارسلونا به تعویض +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، در شبی که بارسا میزبان خود را دو بر یک شکست داد دنی آلوز از ابتدا در ترکیب تیمش به میدان رفت. آلوز در دقیقه 75 تعویض شد اما هنگام تعویض در حالی که بسیار خشمگین به نظر می رسید به یک بطری آب لگد زد. این واکنش آلوز پس از تعویض می تواند بار دیگر او را در کانون انتقادات قرار دهد. در توئیتر باشگاه بارسلونا، این اقدام آلوز را با صحبت های اخیر رئیس باشگاه بارسلونا مبنی بر عدم تمایل باشگاه برای تمدید قرارداد با او مرتبط دانسته اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر