jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۴۱۲۷   ۰۵ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۲

جام جم ورزشی: فرانچسکو توتی کاپیتان رم به احتمال فراوان در پایان این فصل از رقابت های سری آ ایتالیا برای همیشه با فوتبال خداحافظی می کند.

با شکوه ترین خداحافظی برای سمبل رم

به گزارش جام جم ورزشی ، توتی 37 ساله وفادارترین بازیکن تاریخ باشگاه رم است. او در اوج فوتبال خود نیز حاضر به پاسخ مثبت دادن به تیم هایی نظیر رئال مادرید نشد و اکنون یکی از برترین بازیکنان تاریخ باشگاه خود به شمار می رود. فرانچسکو توتی امروز در 37 سالگی همچنان یک مهاجم آماده و گلزن برای تیمش است اما قصد دارد در پایان این فصل از رقابت های سری آ ایتالیا برای همیشه با فوتبال خداحافظی کند. گویا این تصمیم قطعی است.

از اینرو باشگاه رم در نظر دارد باشکوه ترین مراسم خداحافظی ممکن را برای کاپیتان وفادار خود برگزار کند. به احتمال فراوان در آخرین بازی این فصل که توتی هم در آن به میدان می رود این مراسم ویژه برگزار می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها