jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۴۱۲۷   ۰۵ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۲

جام جم ورزشی: فرانچسکو توتی کاپیتان رم به احتمال فراوان در پایان این فصل از رقابت های سری آ ایتالیا برای همیشه با فوتبال خداحافظی می کند.

با شکوه ترین خداحافظی برای سمبل رم

به گزارش جام جم ورزشی ، توتی 37 ساله وفادارترین بازیکن تاریخ باشگاه رم است. او در اوج فوتبال خود نیز حاضر به پاسخ مثبت دادن به تیم هایی نظیر رئال مادرید نشد و اکنون یکی از برترین بازیکنان تاریخ باشگاه خود به شمار می رود. فرانچسکو توتی امروز در 37 سالگی همچنان یک مهاجم آماده و گلزن برای تیمش است اما قصد دارد در پایان این فصل از رقابت های سری آ ایتالیا برای همیشه با فوتبال خداحافظی کند. گویا این تصمیم قطعی است.

از اینرو باشگاه رم در نظر دارد باشکوه ترین مراسم خداحافظی ممکن را برای کاپیتان وفادار خود برگزار کند. به احتمال فراوان در آخرین بازی این فصل که توتی هم در آن به میدان می رود این مراسم ویژه برگزار می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر