jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۴۱۲۷   ۰۵ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۲

جام جم ورزشی: فرانچسکو توتی کاپیتان رم به احتمال فراوان در پایان این فصل از رقابت های سری آ ایتالیا برای همیشه با فوتبال خداحافظی می کند.

با شکوه ترین خداحافظی برای سمبل رم

به گزارش جام جم ورزشی ، توتی 37 ساله وفادارترین بازیکن تاریخ باشگاه رم است. او در اوج فوتبال خود نیز حاضر به پاسخ مثبت دادن به تیم هایی نظیر رئال مادرید نشد و اکنون یکی از برترین بازیکنان تاریخ باشگاه خود به شمار می رود. فرانچسکو توتی امروز در 37 سالگی همچنان یک مهاجم آماده و گلزن برای تیمش است اما قصد دارد در پایان این فصل از رقابت های سری آ ایتالیا برای همیشه با فوتبال خداحافظی کند. گویا این تصمیم قطعی است.

از اینرو باشگاه رم در نظر دارد باشکوه ترین مراسم خداحافظی ممکن را برای کاپیتان وفادار خود برگزار کند. به احتمال فراوان در آخرین بازی این فصل که توتی هم در آن به میدان می رود این مراسم ویژه برگزار می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر