jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۴۰۶۲   ۰۵ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۶

جام جم ورزشی: امشب از ساعت 23:15 به وقت تهران دو تیم منچسترسیتی و بارسلونا در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر می روند.

آخرین تمرینات ستاره های بارسا پیش از مصاف با من سیتی +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، بارسلونا در میان استقبال انگلیسی ها وارد منچستر شد و ستاره های این تیم به خصوص لیونل مسی با استقبال بسیار زیاد هواداران روبرو شدند. البته مسی و پیکه به دلیل اینکه یک شب پیش از این مسابقه شب نشینی برگزار کرده بودند مورد انتقاد قرار دارند.

به هر حال آخرین تمرینات بارسلونا پیش از رویارویی با من سیتی با نشاط خاصی همراه بود. بازیکنان این تیم از جمله سوارز بسیار شاداب حاضر شدند.

نتایج یک نظر سنجی نشان می دهد بسیاری از هواداران نسبت به پیروزی منچسترسیتی مطمئن هستند.

در زیر تصاویری از آخرین تمرینات بارسلونا در منچستر را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر