jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۷۳۷۷۱ ۰۴ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۶:۴۱

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از مهار آتش سوزی گسترده در انبار کالا خبر داد.

مهار آتش سوزی گسترده انبار کالا در تهران

به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر، ملکی گفت: این حادثه ساعت یک و 28 دقیقه بامداد امروز در مسیر غرب به شرق بزرگراه بعثت، بعد از میدان بهمن روی داد.

وی افزود: محل آتش سوزی انبار دو طبقه1500 متری و دارای سقف قدیمی شیروانی بود که در آن مقدار زیادی اجناس و مواد قابل اشتعال به ویژه پارچه نگهداری می‌شد.

ملکی با بیان اینکه ماموران 10 ایستگاه آتش نشانی با تجهیزات کامل به محل اعزام شدند، افزود: در اثر آتش سوزی همه سقف و بخشی از دیوارهای انبار تخریب شده بود.

ملکی گفت: آتش به سرعت در حال سرایت به انبارهای دیگر بود که آتش نشانان از چند طرف مشغول عملیات شدند و در زمان کوتاهی آتش را مهار کردند.

وی با بیان اینکه در این عملیات بیش از 120 آتش نشان حضور داشتند، گفت: در این حادثه به کسی آسیب نرسید اما خسارات مالی فراوانی بر جای گذاشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر