بیانیه‌های شرکت‌ها در راس یافته‌ها

تغییر در الگوی جستجوی گوگل

گوگل ابزار موسوم به چرخ و فلک یا Carousel را برای اپلیکیشن جستجوگر خود ارائه کرد؛ این ابزار نتایج مهم جستجو را در بالای صفحه نمایش نتایج نشان می‌دهد، نتایج یاد شده حتی بالاتر از آگهی‌ها و در قالب یک بنر بزرگ نشان داده می‌شوند.
کد خبر: ۷۷۲۷۶۷
ویژگی carousel در اپلیکیشن جستجوی موبایل گوگل

به گزارش جام جم کلیک: اگر اخیرا جستجویی را از اپلیکیشن گوگل در موبایل انجام داده باشید، شاهد تغییرات جدید خواهید بود. هنگامی که موضوع خاصی را جستجو می‌کنید، گوگل نتایج را مشابه یک چرخ‌ و‌ فلک دوار موسوم به «تازه‌ترین و مناسب‌ترین مطالب» نشان می‌دهد. در عمل نتایج مطابق شکل زیر خواهد بود؛ این قابلیت برای وب‌سایت‌های خاص نیز کار می‌کند. به عنوان مثال، اگر کلمه‌ی Greece را جستجو کنید، لینک‌های رایج، مناطق دیدنی، نقشه‌ها، آخرین اخبار و عکس‌های مرتبط را نشان خواهد داد.

علاوه بر این، برای یافتن سریع خدمات مورد نظر اطلاعات جزئی بیشتری بر روی نقشه‌های محلی گوگل نیز در دسترس قرار گرفته است. سازگاری با شبکه‌های اجتماعی و به خصوص گوگل پلاس و یوتیوب نیز در همین راستا پیش‌بینی شده است. گوگل وعده داد که در آینده‌ی نزدیک این قابلیت را برای نشان دادن نتایج مدنظر کاربران، بهینه خواهد کرد.

منبع: زومیت

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها