jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۱۵۷۷   ۲۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۵:۰۵

جام جم ورزشی: تماشاگران بارسلونا در دیدار تیمشان با لوانته در هفته بیست و سوم لالیگای اسپانیا علیه کریس رونالدو شعارهایی توهین آمیز سر دادند.

دردسرهای بارسلونا به دلیل شعار توهین آمیز علیه رونالدو

به گزارش جام جم ورزشی ، یکشنبه شب بارسلونا در هفته بیست و سوم لالیگا با نتیجه پنج بر دو لوانته را شکست داد تا همچنان یک امتیاز با رئال مادرید صدرنشین فاصله داشته باشد.

در این دیدار که در نیوکمپ برگزار شد تماشاگران بارسلونا با شعار "رونالدو الکلی است" به این ستاره پرتغالی رئال مادرید توهین کردند. دلیل شعار آنها تمسخر وی بابت گرفتن جشن تولد پس از شکست سنگین تیمش مقابل آتلتیکومادرید در هفته بیست و دوم لالیگا بود. اکنون روسای سازمان لالیگای اسپانیا قصد دارند بابت شعار علیه رونالدو در نیوکمپ بارسلونا را جریمه کنند. شاید به دلیل آن شعارها بارسلونا از یک بازی خانگی بدون تماشاگر روبرو شود. شعار علیه رونالدو عواقب سنگینی برای بارسایی دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها