jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۷۷۱۱۹۵ ۲۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۱

نمایندگان مجلس شورای اسلامی وزارت نفت را مکلف کردند که درآمدهای حاصل از فروش فرآورده های نفتی کشف شده را پس از کسر 10 درصد هزینه بالاسری تا سقف 10 هزار میلیارد ریال به حساب خزانه داری کل کشور واریز کند.

بخشی از درآمد فرآورده‌های نفتی کشف شده به خزانه واریز می‌شود

نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه در ادامه بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال 94 کل کشور بند (ع) این لایحه را تصویب کردند.

براساس این بند، وزارت نفت مکلف شد از محل درآمدهای حاصل از فروش فرآورده های نقتی کشف شده اعم از قاچاق یا عرضه خارج از شبکه به ازای کشف و تحویل هر لیتر مواد کشف شده نفتی و توزیع در شبکه رسمی مصرف، به نرخ زمان کشف پس از کسر 10 درصد هزینه بالاسری تا سقف 10 هزار میلیارد ریال به حساب خاصی نزد خزانه داری کل کشور واریز کند.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر