رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار بسیجیان مدال آور المپیادهای علمی:

کسب رتبه های برتر علمی نشانه استعداد و پیشرفتهای علمی فرزندان انقلاب است

معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی 94-93 را اعلام کرد.
کد خبر: ۷۷۰۶۸۸
جزئیات دریافت آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور اعلام شد

حسن ساعی دهقان با اعلام این خبر افزود: دانش آموزانی که در مهلت مقرر با طی مراحل اعلام شده از طریق سامانه نام نویسی الکترونیک دانش آموزان (سناد) نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود در آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور اقدام کرده و ثبت نام آنان نیز از طریق مدرسه محل تحصیل تایید شده است می توانند جهت کارت ورود به جلسه را دریافت کنند.

معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان گفت: این افراد می توانند از امروز 26 بهمن ماه 93 با مراجعه به سامانه سناد به نشانی www.sanaad.medu.ir نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

وی افزود: ضروری است دانش آموزان پس از دریافت کارت، با مراجعه به مدرسه محل تحصیل خود نسبت به ممهور کردن آن به مهر مدرسه اقدام و تذکرات پشت کارت را نیز به دقت مطالعه کنند.

ساعی دهقان یادآور شد: آدرس حوزه امتحانی دانش آموزان در پایین کارت ورود به جلسه قید شده است. از حضور داوطلبان دارای کارت بدون عکس، بدون مهر و یا مخدوش به محل حوزه جلو گیری بعمل خواهد آمد.

آزمون های مرحله اول المپیادهای علمی کشور به ترتیب کامپیوتر در 28 بهمن، شیمی در 29 بهمن، نجوم و اخترفیزیک در 29 بهمن، ریاضی در 30 بهمن، زیست شناسی در 30 بهمن، فیزیک در اول اسفند و ادبی در اول اسفند برگزار می شوند.(مهر)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها