jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۷۰۵۳۳ ۲۶ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

رئیس هیات مدیره کانون سراسری انجمن‌های صنفی درمانگران اعتیاد از افزایش قیمت داروهای ترک اعتیاد انتقاد کرد و گفت: این افزایش قیمت موجب بالا رفتن خرده بزهکاری معتادان خواهد شد.

هادی محمدپناهی در گفت‌وگو با فارس افزود: یکی از ابزارهای کاهش تقاضای موادمخدر، ارائه دارو با قیمت مناسب است تا بیمار قادر به پرداخت هزینه آن باشد و برای تامین هزینه‌های درمانی خود به خرده بزهکاری روی نیاورد. به گفته وی، در ماه‌های اخیر افزایش قیمت تنتوراپیوم موسوم به شربت تریاک بیش از 47 درصد یعنی 8000 تومان در هر بطری بوده است. این در حالی است که شربت متادون نیز 5/12 درصد و بوپره نورفین 5/27 درصد افزایش قیمت داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر