jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۰۳۵۰   ۲۵ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۲

جام جم ورزشی: بازیکنان رئال شب گذشته را در سانتیاگو برنابئو گذراندند تا یک روز قبل از برگزاری بازی حساس مقابل دپورتیوو، کاملا روی این دیدار متمرکز شوند.

چهره خندان رونالدو هنگام ورود به برنابئو +عکس

وضعیت رئال مادرید پس از شکست سنگین در دربی مادرید چندان مناسب نیست. برگزاری جشن تولد کریستیانو رونالدو در شب آن شکست تلخ نیز بر حاشیه های اطراف باشگاه بیش از پیش اضافه کرد و حالا همه منتظر واکنش هواداران رئال به رونالدو سایر بازیکنان در سانتیاگو برنابئو هستند.
کریس رونالدو یکی از اولین بازیکنانی بود که شب گذشته خود را به برنابئو رساند و البته با استقبال اندک هواداران حاضر در بیرون ورزشگاه قرار گرفت. او که چهره ای خندان داشت، به استقبال هواداران به گرمی پاسخ گفت. آیا امشب نیز چنین استقبال خوبی از او به عمل خواهد آمد؟

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها